Košík 0 x

Kurzy pre Profesionálov

Kurzy pre Profesionálov

Ak túžite rozšíriť svoje portfólio o účinné a neinvazívne techniky, ktoré dnes hýbu svetom, ste na správnom mieste. Ponúkam kurzy pre kozmetičky, tvárových trénerov a beauty coachov na profesionálnej úrovni:

 • Myofasciálny lifting
 • Modelovanie tváre
 • Bukálna masáž
 • Bankovanie
 • Guasha

Každý kurz pozostáva z teoretickej a praktickej časti.

1. Teoretická časť predstavuje online školenie, ktoré zahŕňa:

a) Anatómiu tváre, kde sa venujeme jednotlivým štruktúram tváre, čo je základ pre správne prevedenie a pochopenie každej jednej techniky

b) Praktickú časť danej techniky, ktorá je znázornená na modelke

2. samotná praktická časť je už stretnutie naživo, kde sa venujeme danej technike, precvičujeme konkrétné ťahy, zručnosti a zodpovedám na všetky Vaše otázky.

Skladba kurzu umožňuje oboznámenie sa s anatómiou tváre ako aj samotnou technikou vo vlastnom tempe  a v počte opakovaní, ako každý potrebuje.

Prístup k online časti je na 1 rok.

Na osobnom stretnutí sa od prvej minúty venujeme praktickej zručnosti a konkrétnym technikám.

Úspešné absolvovanie kurzu je ukončené certifikátom.

Dĺžka praktickej časti sa pohybuje v rozpätí 3-5 hodín a podľa témy sa učí počas 1 alebo 2 dní a vždy závisí a prispôsobuje sa konkrétnemu počtu účastníkov.

Konkrétne dátumy praktickej časti sa dohadujú individuálne, nakoľko ide o malú skupinu ľudí a individuálny prístup.

logo_main

MYOFASCIÁLNY LIFTING✨ 

Masážny rituál pre celý dekolt, krk a tvár,  kde sa pracuje takmer s každým jedným svalom a s hlbšímí štruktúrami pod pokožkou, nakoľko sa robí bez masážneho oleja či séra. 

MYO = sval
FASCIA = spojivové tkanivo

Pri tejto technike sa aplikujú algoritmy proti procesu starnutia a vektory, ktoré sa používajú v plastickej chirurgii. Vďaka tomu sa vo väčšine prípadoch dosahuje okamžitý viditeľný liftingový efekt.

Táto technika sa považuje za jednu z najefektívnejších, nakoľko pracuje s hlbšími štruktúrami. Prechádza sa ňou adresne takmer každý jeden sval a povrchové fascie, vďaka čomu sa predchádza ich vysychaniu a zlepovaniu, čo pomáha spomaliť celý proces starnutia. 

Hlavné výhody tejto techniky sú: 
   
✨ uvoľnenie svalového a fasciálneho napätia  

 ✨  spriechodnenie lymfatických ciest a eliminovanie opuchov  
 ✨  výrazne prekrvenie a výživa pokožky zvnútra  
✨  posun podkožia proti algoritmu starnutia  
✨  okamžitý liftingový  a omladzujúci efekt  
 ✨  zjemnenie vrások a dvojitej brady  
 ✨  oživenie a regenerácia buniek 

logo_main

MODELOVANIE TVÁRE

Masáž, ktorá sa tiež nazýva ako antigravitačná, nakoľko má výrazný liftingový a modelovací charakter. Pracuje sa tu adresne takmer s každým jedným svalom na dekolte, krku a tvári. Používajú sa špecifické hmatové a masážne techniky, ktoré pracujú so svalmi, podkožím a aj kostými štruktúrami. Práve práca so štruktúrami v hlbších vrstvách pomáha dosahovať modelovací efekt. Začína sa aktivovaním lymfatických uzlín a lymfatickou masážou, ktorá pripraví lymfatický systém na odplavovanie prebytočných tekutín.  Násladne sa používajú intenzívnejšie masážne a hmatové techniky,  ktoré podporujú zdravý svalový tonus, stimulujú sa kostné štruktúry a celá tvár sa otvára a pozdvihuje proti algoritmu starnutia.

Hlavné výhody tejto masáže sú:  

✨ adresná práca s jednotlivými svalmi
 ✨ výrazný modelovací a liftingový efekt 

✨ hĺbkové prekrvenie a výživa pokožky zvnútra 
 ✨ podpora lymfatického systému a eliminovanie opuchov

logo_main

BUKÁLNA MASÁŽ

Je to masáž, ktorá sa robí zvnútra úst a tak sa uvoľňujú a stimulujú svaly, ku ktorým sa inak nedostaneme. Intenzívna práca so všetkými hĺbkovými, ale aj povrchovými svalmi a podkožím. Je to technika, ktorá sa často označuje ako prirodzený facelift, nakoľko sa oživujú tkanivá v tých najhlbších vrstvách. Je to jedinačná masáž, ktorá má pre našú tvár veľa estetických aj zdravotných výhod.

Medzi hlavné benefity tejto masáže patria:

✨ uvoľnenie napätie zo žuvacích a mimických svalov po celej ich dĺžke
 ✨ práca s hlbkovými štruktúrami
 ✨  obnovenie tonusu svalov   
✨ stimulácia a podpora lymfatického systému 
✨  zjemnenie dvojite brady a nevýrazných kontúr  
✨  vysoko omladzujúci a liftingový efekt 

logo_main

BANKOVANIE

Bankovanie sa považuje za jednu z najefektívnejších techník omladenia prirodzeným spôsobom. 
 Pred samotným bankovaním sa aktivujú hlavné lymfatické uzliny a následne sa robí lymfatická masáž, ktorá pomôže eliminovať prebytočné tekutiny z tváre. Mäkké tkanivá sa odľahčia a dosahuje sa viditeľný liftingový efekt.  Vybranými technikami sa na záver zjemňujú kontrétné vrásky a modelujú vybrané časti tváre. 

Podtlak, ktorý vieme bankou vytvoriť, prináša veľa výhod, medzi ktoré patria:
 
✨ uvoľnenie svalového a fasciálneho napätia 
✨ zvýšené prekrvenie, ktoré vyživuje naše svaly a pokožku zvnútra 
✨ podpora lymfatického systému a odplavovanie prebytočných tekutín a toxínov 
✨ aktivácia a podpora správnej činnosti kapilár
✨  podpora obnovy a tvorby kolagénových vlákien 
✨ zvýšenie elasticity pokožky 
✨ pôsobenie ako jemný a prirodzený peeling 
✨ detoxikácia pokožky

logo_main

GUA SHA

Je staroveká ozdravná technika, ktorá sa používala predovšetkym na tele a to najmä v Ázijských krajinách. Voľný preklad znamená “zoškrabávanie choroby” a z pohľadu tradičnej čínskej medicíny, sa pomocou tejto metódy, dáva do pohybu “chi”, životná energia a krv, vďaka čomu sa eliminuje stagnácia tekutín v tele, ktoré sú zárodkom rôznych zápalov, či chorôb.  

Masážný kameň sa dnes používa  aj v beauty oblasti, nakoľko GUASHA má priaznivý vplyv aj na našu krásu a zjemnenie prejavov starnutia. Pred samotnou prácou s kameňom sa aktivuje lymfatický systém a začína sa lymfatickou masážou, ktorá tvár zbavuje prebytočných tekutín a detoxikuje pokožku. Následne sa pracuje s väčšou intenzitou a uvoľňuje sa svalové a fasciálne napätie. Na záver sa aplikujú liftignové a modelovacie ťahy, ktoré pozdvihnú a tvarujú celú tvár. Práca s kameňom Guasha je menej intenzívna ako napr. bankovanie či myofasciálny lifting, preto je vhodné aj pre klientov s jemnejšou pokožkou.

 Medzi hlavné benefity tejto masáže patria:
 
✨ podpora lymfatického systém a eliminovanie opuchov
✨ uvoľnenie svalového a fasciálneho napätia 

 ✨ výraznejšie kontúry tváre
  ✨ zjemnenie vrások 
 ✨liftingový efekt

logo_main

Žofia Dubravíková

Viacnásobne certifikovaná lektorka v oblasti fyziologického omladzovania tváre a tela a zástankyňa holistického prístupu. Zaujíma sa o všetko, čo súvisi s prirodzenou krásou a zdravím a tak svoje vedomosti neustále rozširuje a prehlbuje. Školenia a kurzy, ktoré dnes vedie, sú výsledkom niekoľko ročného vzdelávania sa v rôznych inštitúciach a u viacerých popredných učiteľov. Učí techniky na doma, ktoré pomáhajú zmierniť prejavy starnutia pomocou vlastných rúk alebo pomocou použitia holistických pomôcok, akými sú napríklad vákuové banky, masážny kameň guasha alebo estetické tejpy. Venuje sa tiež školiacej činnosti a učí prirodzené techniky omladenia aj na profesionálnej úrovni, vďaka čomu si môžu kozmetičky a tvároví tréneri rozšíriť svoje portfólio o viaceré úžasné techniky, ktoré dnes zaznamenávajú úspech po celom svete.

Čo hovoria klientky, ktoré kurzy pre profesionálov už absolvovali: 

 • Alex (New York) purchase

  15 minutes ago

 • Jony (USA) purchase

  50 minutes ago

 • Anna (Japan) purchase

  55 minutes ago